Stránky

neděle 8. listopadu 2015

My Fav youtube vloggers

Krásnou neděli všem! Dneska jsem stávala strašně moc pozdě, protože jsem potřebovala dospat pátek a sobotu. Tuhle neděli jsem si udělala dost "válecí", procházím internet a sleduji videa na youtube. No a tak jsem si řekla, že bych mohla udělat seznam mých oblíbených vlogerů. Rozhodla jsem se je rozdělit podle zemí, takže tady najdete vlogery z Česka, USA a Austrálie. Z britských vlogerů sleduji jenom dvojčata Jacka a Finna, kterých můžete znát pod jménem JacksGap. Tak poďme na to! :)

Česká republika (Czech republic)

 1. Style with me - Vždycky když si jdu pustit Míšino nové video, tak vím, že se celou dobu budu uculovat jak blbeček, ale její videa na mě takhle působí, Žádné není nudné, nebo stejné jako 100 jiných, dokáže do toho dát kus sebe a to je mi na ní hodně sympatické. A navíc vietnamky mají ten nejlepší styl! :D
 2. Shopaholic Nicol - U ní jsem na tom podobně jak u Míši, Nicol je strašně moc pozitivní osoba a člověk se u ní může odreagovat a zasmát se (jako že fakt hodně).
 3. Petra Lovely hair - u ní mám nejradši videa jako Blogerka a drogerka nebo i ty kecací videa. Péťa je jedna z mála blogerek u které se vydržím dívat i třeba na 20 minut dlouhé video a pořád mě to baví. 

USA/Canada

 1. BeyondBeautyStar - neboli Claudia Sulewski, je neuvěřitelně kreativní člověk, to co dokáže udělat s videem je až neskutečné. Zatím jsem nenarazila na nikoho, kdo by jich měl tak propracované. Strašně super se poslouchá, má skvělý styl a zaslouží si mnohem víc odběratelů.#TeamClaudiaNotBethany
 2. SierraFurtado - tahle slečna se hodně inspiruje na Tumblr a spousta videí se i tak jmenuje. Určitě stojí za to ji sledovat. Momentálně je na turné po Americe s dalšími youtuberkami s Show, která se jmenuje GirlsNightIn 
 3. LaurDIY - už podle názvu je vám určitě jasné, že její videa jsou především rady a tipy jak si něco vyrobit doma, jak si předělat staré věci atd. Na jejím kanálu už ted ale najdete i videa zaměřené na módů, různé TAgy a mnohem víc. 

Austrálie ( Australia)

 1. Lauren Curtis - je úplně první vlogerka, kterou jsem začala sledovat, je to vlastně Beauty vlogerka, takže u ní najdete především videa, jak se nalíčit a je to opravdu neuvěřitelné, co někdy dokáže vytvořit. 
 2. Chloe Morrelo - další Beauty vlogerka, hodně se kamarádí s Lauren. V Austrálii je velmi oblíbená a jako všechny youtuberky z Austrálie, když ukazuje nějaké líčení, tak nemluví pouze o tom a teď vezmeme ten a ten štětec atd. ale vždycky řekne třeba i nějaký vtip, nebo co dělala, co se jí stalo atd.
 3. Shaaanxo - tak jako předešlé, tak i tohle je Beauty vlogerka. Nevím jestli to tak je, ale přijde mi, že v Autrálii snad ani jiné vlogerky neexistují, jestli nějakou znáte, tak mi určitě na ni hodně odkaz, protože já jsem opravdu asi ani na jinou nenarazila :D Pokud nerady dlouho čekáte na video u své oblíbené youtuberky, tak u Shaaanxo se video můžete těšit 3x do týdne. 
Samozřejmě sleduji mnohem víc vloggerů/youtuberů, ale tohle jsou ti na které chodím pravidelně. Jestli máte nějaké oblíbené, kteří tady nejsou budu ráda, když mi na ně dáte odkaz do komentářů. Přeji hezký zbytek dne :)).

2 komentáře :

 1. Youtubery a vlogery také moc ráda sleduji, z českých mám nejraději holky z A cup of style a ze zahraničních rozhodně Zoellu a Alfieho :)
  The Colorful Blog

  OdpovědětVymazat