Stránky

neděle 14. února 2016

Instainspo

Instagram je rozhodně moje nejoblíbenější aplikace. Ráda fotím jak fotky zátiší, co mám na sobě nebo i selfie. V jednu chvíli mi ale připadalo hloupé takové fotky sdílet na Facebooku. Nevím jaký názor na to máte vy, ale mě neskutečně irituje, když někdo přidá 150 fotek ze své dovolené a za spamuje mi tím celou zeď. Proto jsem ráda, že existuje taková aplikace, kde můžete sdílet svoje fotky a nikoho tím neotravuje, protože právě na tohle byla aplikace vytvořena a nikdo Vám nemůže říct, že ho otravuje, jak často přidáváte fotky. Dneska bych Vám ráda ukázala profily, které ráda sleduji a nechávám se jimi inspirovat. Mě na instagramu můžete sledovat jako itsmartyna_ .Angelina je neskutečně krásná holka a její styl je mi velice blízký a právě u ní hledám nejčastěji inspiraci na outfity.

Khaki is new black a to bez debat. Pokud jste taky fanoušek téhle barvy rozhodně by jste měli sledovat tento profil. Vedle khakiaddicted existují ještě stránky denimaddicted, cozyaddicted, whiteaddicted a spousta dalších, které určitě taky stojí za sledování.
Tenhle profil jsem objevila nedávno, ale už jsem jeho velkým fanouškem. Pokud máte rádi tetování určitě na něj mrknite.

Poslední typ je pro ty, co mají rádi interiérový design, je to profil myinteriortips, kde podle mě najdete ty nejkrásnější a nejinspirativnější obrázky. 


Doufám, že se Vám budou profily líbit, tak jako mě a do komentářů mi můžete napsat, jaké profily máte vy nejradši a jestli by jste chtěli, aby se takový článek objevoval častěji :))

3 komentáře :

  1. Určitě by se tento druh článku mohl objevovat častěji, díky za super typy :)) P.

    OdpovědětVymazat