Stránky

pátek 1. srpna 2014

TOP 5 July/Červenec

Máme tu další měsíc, takže opět článek s názvem TOP 5. Ty prázdniny strašně rychle utíkají, ale abych pravdu řekla, tak se už těším do školy. Hlavně proto, že bude víc možností fotit na blog. Bez dalšího otálení, tady je 5 favoritů za měsíc červenec.

Klobouky, kšiltovky atd...

Snad jakáko-li pokrývka hlavy u mě tohle léto vede! Klobouky jsem vždycky milovala, jen jsem se je dřív neodvážila nosit. Dají se nosit prakticky celoročně a vždy obzvláštní outfit.


Burger Club Lednice

Pokud budete na Moravě, nebo pokud jste odkud určitě jděte navšítivit maličkou restauraci s názvem Burger club. Jak už jméno napovídá dělají tam burgery, které jsou naprosto famózní! Mají jich tam několik druhů a každý měsíc je tam jeden speciální burger. Cena za menu se pohybuje okolo 160 kč. Pokud nejste na hamburgery, nabízejí taky i tortily a několik druhů salátů.Hvězdy nám nepřály / The fault in our stars

Myslim, že tuhle knížky/film zná už asi každý. Mě opravdu dostala a pokud chcete větší emotivní zážitek přečtěte si radši kniku. Kniha je jak vtipná, tak i dojemná. Film byl samozřejmě taky hezký, ale protože se do filmu nikdy nevlezou všechny scény z knížky, tak mě to trochu zklamalo. Myslim si, že film by klidně mohl mít ještě o půl hodiny víc. Knížku jsem četla v angličtině a podle mě je vždy lepší číst knížku v originále, protože přesně víte, jak to chtěl mít autor napsané. Z knížky jsme si oblíbila větu  Maybe okey will be our always.Chlapectví / BoyHood

Pokud chcete vidět opravdu propracovaný film, tak si určitě pusťte tento. Film vznikal neuvěřitelných 12 let a někteří tvrdí, že u tohoto filmu se tvoří filmová historie a že se zapíše do filmových dějin. Já nemůžu než souhlasit. Film je obyčejný, forma jedinečná, tohle bych k tomu řekla já.


Písnička: Kiesza - Hideaway

Písnička, kterou tento měsíc nemůžu dostat z hlavy 


2 komentáře :

 1. Knižku Johna Greena som čítala teraz na dovolenke tiež v origináli a bola fantastická ;)
  http://bynicka.blogspot.sk/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Inak, nominovala som ťa na Liebster Tag na mojom blogu, tak ak by si mala záujem, môžeš sa zapojiť ;)
   http://bynicka.blogspot.sk/2014/08/tag-liebster-award.html#more

   Vymazat