Stránky

úterý 1. července 2014

TOP 5 JUNE/ ČERVEN


Dnešní článek bude taková novinka a chtěla bych to psát každý měsíc a bude to vlastně 5 věcí, který mě za uplynulý měsíc zaujaly, bude sem dávat všechno od kosmetiky, oblečení, knížky, filmy, písničky, jídlo....atd.  Asi to budu psát tak, že věci, co budou o módě budou na prvnim místě, a pak takový ty věci jako knížky, filmy...naposled.

Make-up na nohy

 O tomto zázraku jsem četla už před pár lety, ale nějak jsem pak na něj zapomněla a až teď jsem na něj narazila v DM. Jsou to vlastně silonky ve spreji, které jsou na léto úplně ideální. Dokáže kůži na nohou zmatnit, sjednotit, zakryje modřiny i žilky. Přemýšlím, že o tomhle napíšu i samostaný článek, kde Vám ukážu fotky před a po, aby jste viděli, že to opravdu funguje a že nikdo ani nepozná, že by jsme neměli silonky( který mimochodem nevypadají zrovna dobře). V DM si můžete vybrat ze 4 odstínů a já mám ten nejsvětlejší Light glow. Ještě si můžete vybrat ze dvou obalů a to ve spreji, který mám teda a já vyhovuje mi a nebo ještě v tubě. Ten ve spreji koupíte za cca 249,- a v tubě za 289,-.Rtěnka Rimmel London: Kate Moss
  
Všechny rtěnky, které mám tak jsou od Kate Moss a nemůžu si je vynáchválit, barevná škála je opravdu veliká, takže si určitě každý vybere odstín přesně pro sebe. Mě tento měsíc nejvíc oslovila tato červená a nosim ji prakticky pokaždé, když jdu ven, hodí se jak na denní nošení, tak i na večerní. 
Knížka Palo Alto by James Franco

Palo Alto je sbírka krátkých příběhů, které napsal Americké herec a spisovatel James Franco. Palo Alto je město, kde James vyrůstal.  Knížka byla vydaná už v roce 2010, ale já jsem si jí všimla až když vyšel film se stejným názvem. Příběhy vypráví životy mladých lidí a jejich zkušenosti s policií, násilím a drogami. Knížka se setkala s velmi dobrou kritikou a mě osobně se taky velmi líbí a určitě bych Vám ji doporučila. Zatím nebyla vydaná v češtině, ale je napsaná velmi srozumitelně, občas se tu objevuje i slang, ale pokud sledujete americké seriály, určitě s tim nebudete mít problém :).Film: This Boy´s life (Dospívání po americku)

Tento film jsem viděla před pár dny a nechápu, že jako velká fanynka Leonarda DiCapria jsem na něho nenarazila dřív. Film je natočený podle skutečných událostí a od začátku dokonce se musíte smát Leonardově účesu. Film jako takový se mi opravdu líbil a klidně bych si ho pustila ještě jednou, hlavně díky naprosto bezchybnému hereckému výkonu  Roberta De Nira a Leonarda DiCapria, kterého si do filmu osobně vybral právě De Niro. A ještě jedna zajímavost ve filmu se objeví i krátce herec Tobey Maguire, kterého pro změnu dostal do filmu Leoanardo a byla to jeho první role v životě. Už od malička to jsou s Leonardem velmi dobří přátelé.


Písnička: Sia - Chandelier

Poslední, co mě tento měsíc uchvátilo, je tahle písnička od Australské zpěvačky. Musim se přiznat, že když jsem si to pustila poprvé, tak jsem tak úplně nevnímala tu písničku, ale zaměřovala sem se na tu malou tanečnici. Po vydávní písničky se hned utvořily 2 skupiny lidí, těm kterým se ten tanec líbil a těm kterým ne. Já patřim do té první skupiny a do jaké Vy? :)


Žádné komentáře :

Okomentovat