Stránky

pátek 27. února 2015

What´s on my phone?

Tento článek jsem chtěla napsat už ve středu, ale v ten den jsem psala poslední, docela těžkou zkoušku a když jsem z ní odcházela, tak jsem z toho neměla moc dobrý pocit a myslela jsem si, že jsem ji neudělala. Naštěstí výsledky byly už ve čtvrtek, takže jsem se nemusela trápit dlouho. A verdikt? Zkoušku mám! To bylo jen tak na začátek a teď už k oblíbeným aplikacím :).


INSTAGRAMSnad není překvapení, že je na prvním místě. Instagram má v dnešní době už asi každý, je jenom pár jedinců, kteří mu ještě nepropadli. Já osobně ho mám hodně ráda, ale neberu to jako stránku na přidávání selfíček v prádle atd. Tyhle účty přímo nesnášim, Sleduji lidi, kteří mě nějakým způsobem dokážou inspirovat. Na instagramu mě můžete sledovat jako itsmartyna_.

VSCOCAM


Aplikace VSCOCam, která souvisí i s Instagramem, je aplikace na úpravu fotek. Je zdarma, ale pokud by  jste chtěli jiné filtry, než tam máte na výběr, tak si můžete koupit nějaké na víc. Všechny fotky, které mám upravené aplikací mám na istagramu označené hastagem VSCOCAM, tak se mrkněte, jak si můžete fotky upravit. 

SPOTIFY

Spotify je hudební aplikace a je k dispozici ve dvou variantách. První je zdarma a můžete tam poslouchat hudbu jenom, když jste připojení k internetu a ta druhá je placená a funguje, i když jste offline. Jak na obrázku můžete vidět, vybrat se dá z několika kategorií, na cvičení, ke spánku atd.
Spotify si můžete stáhnout i na svůj počítač.

MOVES


Moves je krokoměr, ale není to ten tip, který znáte ze starších telefonů. Hned jak Moves zapnete, tak se Vám ukáže zelené kolečko, které Vám ukazuje počet kroků, kilometry a čas. Podle mě je to docela šikovná aplikace a funguje i když jste offline. Jen se Vám počet kroků ukáže až se znovu připojíte k internetu. Aplikace se ukládá každý den, takže můžete sledovat svoje pokroky. Pod zelenou bublinou se Vám ukazuje trasa, kterou jste ušli a kdy jste jeli třeba autem nebo autobusem. 

BEEN


Been jsem objevila teprve nedávno a slouží k ukládaní míst, které jste navštívili. Ukazuje Vám to procenta, kolik míst jste navštívili v Evropě a kolik na celém světě. Místa, které jste navštívili Vám pak začnou svítit oranžově.


Doufám, že se Vám tento článek líbil!
 Pokud máte nějaké svoje oblíbené aplikace, které jsem zde nepopsala, budu ráda, když mi je napíšete do komentářů :).

Žádné komentáře :

Okomentovat